Zdravé sezení Adaptic


Adaptic je česká značka zdravotních židlí s výkyvným sedákem pro celodenní sezení v kanceláři i doma.

 

Adaptic dnes patří ke dvěma nejsilnějším výrobcům zdravotních židlí v Evropě.

PROTO JSME SI PRO VÁS ZŘÍDILI SHOWROOM v naší kamenné prodejně v Turnově! Máte-li zájem o koupi zdravotní židle či pracovního stolu, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou na osobní konzultaci, telefonicky na 777 151 911 či e-mailem na info@zdravotnicke-potreby.cz. Informace k jednotlivým produktům získáte výhradně na stránkách www.adaptic.cz. Nákup lze realizovat, opět výhradně, přes náš SHOWROOM, kde máte možnost hradit zboží stejnými způsoby platby jako v e-shopu.

 

Adaptic židle

Zdravotní židle na pružině Adaptic zajišťují přirozenou pohyblivost pánve, která je pro tělo žádoucí. Vyváženě aktivují svaly hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP), které jsou důležité pro zdravé postavení páteře. Tato přirozená funkce těla zabraňuje chronickým problémům a odstraňuje bolesti zad. Adaptic přináší pohodlné a zdravé celodenní sezení. Umožňuje přirozený pohyb a přizpůsobuje se tělu.

 

Polohovací stoly

Rostoucí, elektricky výškově stavitelné stoly umožňují nastavení správné pozice pro celodenní sezení i práci ve stoje. V nabídce společnosti Adaptic naleznete stoly ve více barevných variantách, které se skvěle doplňují se zdravotními židlemi Adaptic.

 

 


Kategorie: Zdravé sezení Adaptic

Podkategorie: