Facebook
0 ks / 0 KčVýměna zboží

 

 

Vážený zákazníku, vážená zákaznice,

 

poskytujeme vám možnost výměny zboží do 14 dní od převzetí zboží. Výměna bude ze strany prodejce realizována v případě, že je požadované zboží dostupné.

Rozhodnete-li se pro výměnu zboží v této lhůtě, postupujte dle níže uvedených podmínek:

 

► Kontaktujte nás s informací, že žádáte o výměnu zboží, uveďte prosím i datum nákupu.
► Zboží na vlastní náklady zašlete zpět na naší adresu  Palackého 187, 51101 Turnov, za následujících podmínek: zboží by mělo být v původním nepoškozeném obalu, nepoužité, nepoškozené a kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu, atd.). Ke zboží doporučujeme přiložit například originál dokladu o koupi nebo jeho kopii, či jiný doklad o uskutečněné koupi a vyplněný formulář „Výměna zboží“. Do formuláře nezapomeňte prosím uvést o jaké zboží přesně žádáte i s popisem jeho varianty (velikost, barva, levá/pravá, atd.).
► Zboží musí být odesláno v uvedené lhůtě zpět (určující je datum odeslání). Zboží, prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat).


 

V  případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat vaší žádost a zboží vám bude vráceno na vaše náklady zpět.

 

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám bude zboží vyměněno a zasláno na vaší adresu a to nejpozději do 14 dnů po fyzickém obdržení zboží. V případech kdy již požadované zboží není dostupné, a mohla by se tak prodloužit dodací doba, vás budeme kontaktovat.

 

Pokud nastane ta situace, že si výměnou vyberete jiný - dražší typ výrobku a rozdíl si budete přát uhradit na dobírku, bude Vám započítáno k rozdílu ceny ještě doběrečné ve výši 30 Kč.

 

Další informace naleznete v sekci „Obchodní podmínky“.

Jestliže si nevíte rady, obraťte se na náš zákaznický servis, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

Zajímavé články

Informační povinnost EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace