Facebook
0 ks / 0 KčVěrnostní program


 

 

Vážení zákazníci,

 

uvědomujeme si, že právě díky vám - našim zákazníkům, mají naše Zdravotnické potřeby svou dlouholetou historii.  Protože si vás vážíme, vytvořili jsme pro vás bonusový systém jako odměnu za vaše nákupy.

 

Nechte se odměnit za svůj nákup a za to, co pro své zdraví a zdraví svých blízkých děláte. Je to snadné, zaregistrujte se, objednejte si v našem internetovém obchodě zboží dle vlastního výběru a získejte tak slevu na svůj další nákup. Čím vyšší hodnota objednávky, tím vyšší slevu na svůj další nákup získáte.

Pro využití slevy v následující objednávce, nezapomeňte při realizaci své nové objednávky kliknout na možnost „Uplatnit slevu“. V případě, že svou slevu při další objednávce nevyužijete, získáte tak možnost zařadit se do jiného - výhodnějšího slevového pásma.

 

Upozornění: hodnota stornovaných objednávek, není do výše získaného bonusu započítávána. Do věrnostního programu se nezapočítávají objednávky pod 1500 Kč. Věrnostní program platí ode dne spuštění nové verze našeho internetového obchodu
(tj. od 24. 6. 2015 od 07:00), objednávky uskutečněné před tímto datem se do věrnostního programu nezapočítávají!
Do věrnostního programu se započítávají pouze zaplacené objednávky (v případě dobírek je nutné počítat s několikadenní prodlevou potvrzení o předání zásilky dopravcem).

 

Jako registrovaný zákazník získáte možnost sledovat své bonusy v sekci „Moje bonusy“.

Zajímavé články

Informační povinnost EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace