Facebook
0 ks / 0 KčOrtopedické pomůcky, Kinesio tape

Kategorie: Ortézy, bandáže > Kinesio tapy

 

Tejpování (někdy také tejping, či taping) je metoda, při které dochází pomocí tzv. kinezio tejpů nalepených na kůži k pasivní podpoře svalů, kloubů a vazů.
 

Tejping se používá jako pasivní podpora v rámci terapie a má za úkol ulevit namáhaným kloubům a snížit fyzickou zátěž na danou oblast. Pomocí tejpingu je zasažená část pohybového aparátu méně citlivá na přetěžování a postižená část je ustálena v optimální poloze, bez větších fyzických omezení, narozdíl například od ortéz.


Katalog produktů | seřadit popoložkách

Výrobci:
 

Kintex Classic kinesiotejp 5cm x 5 m

Kinesiologický tejping ovlivňuje nervový a oběhový systém pacienta. Dochází k aktivaci porušených struktur. Tejp lze nosit po několik dní.

187 Kč
dostupnost 3 dny

Kintex Classic kinesiotejp 5cm x 5 m - sada 6 kusů

Kinesiologický tejping ovlivňuje nervový a oběhový systém pacienta. Dochází k aktivaci porušených struktur. Tejp lze nosit po několik dní

1071 Kč
dostupnost 3 dny

Kintex nůžky na tejpy

Nůžky mají nepřilnavý povrch, aby se lepidlo nelepilo na čepel

425 Kč
dostupnost 3 dny

Kintex sport tape - fixační tejp 3,8 cm x 10 m - box 6 kusů

Neelastický tejp z bavlněné tkaniny, kterým můžete zabránit poranění vazů, svalů a kloubů. Tejpovací páska vyrobená speciálně pro evropské techniky tejpování.

441 Kč
dostupnost 3 dny

Zajímavé články

Informační povinnost EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace