Facebook
0 ks / 0 KčKompresivní pažní návleky a rukavice

Kategorie: Kompresivní punčochy > Kompresivní pažní návleky a rukavice

 

Pažní návlek je určen mimo jinépro pacientky po ablaci prsu, zbaví je nepříjemné bolesti a otoků horní končetiny. Zmírňuje pooperační bolesti a otoky horních partií těla.

Kompresivní výrobky se dělí do několika kompresivních tříd:

Výrobky I. KT (18-21 mm Hg) jsou určeny k prevenci.

Výrobky II. KT (23-32 mm Hg) jsou určeny k léčbě chronické žilní nedostatečnosti, pro pacienty s nekomplikovanými varixy a edémy a také pro pacienty po operacích, sklerotizaci, méně závažných zánětech žil a po trombózách.

Výrobky III. KT (34-46 mm Hg) jsou určeny pro pacienty s těžkými formami varixů a také pro pacienty po operacích, sklerotizaci, závažných zánětech žil a po trombózách.

Druhy: pažní návlek A-G s rukavicí se silikonovým lemem, pleteným lemem nebo krajkou, pažní návlek C-G se silikonovým lemem, pleteným lemem nebo krajkou, pažní návlek A-G/HK s rukavicí se silikonovým lemem nebo krajkou, pažní návlek C-G/HK se silikonovým lemem nebo krajkou, pažní návlek A-G/HK s rukavicí, upevněním a popruhem, pažní návlek C-G/HK s upevněním a popruhem, rukavice A-C1

Provedení: Micro (matný, vyroben z jemného úpletu s vysokým podílem mikrovlákna a obsahuje pokročilou antibakteriální a protiplísňovou úpravu)Zajímavé články

Informační povinnost EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace