0 ks / 0 KčZdravotní matrace Tempur

Kategorie: Zdravé spaní > Tempur > Tempur matrace

 

Spánek je pro zdraví a zdravý životní styl naprosto klíčový. Proč si tedy nedopřát nejlepší možný spánek? Majitelé produktů TEMPUR® po celém světě si vychutnávají každou noc ten nejlepší spánek díky jedinečným vlastnostem materiálu TEMPUR, který se jemně přizpůsobí tvaru Vašeho těla a nabídne Vám dokonalou rovnováhu mezi celkovým pohodlím a mimořádnou oporou.

Materiál TEMPUR vyvinula původně organizace NASA, aby tak odlehčila kosmonautům od tlaku, který zažívají při startu. Právě toto ulehčení od tlaku je vlastností, která představuje klíčovou výhodu produktů TEMPUR.

 

V případě zájmu o zdravotní matraci Tempur, nás prosím kontaktujte na obchod@zdravotnicke-potreby.cz. Budeme vás kontaktovat s cenovou nabídkou.

Pozn.: jelikož se matrace vyrábí na zakázku, není zde možnost odstoupení od smlouvy do 14ti dnů, jako u ostatního sortimentu.

 Facebook ZP
Informace
Zajímavé články

Informační povinnost EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Číselný systém velikosti obuvi
Informace o číslováni zdravotní, dětské a jiné obuvi.
wikipedia.org
 

Zdravotnické potřeby, zdravotní pomůcky a jejich dostupnost v ČR
wikipedia.org

Zdravé spaní bez bolesti
prozeny.cz

Jak předcházet inkontinenci
novinky.cz

Špatná obuv může za deformace nohy, bolesti kyčl i krční páteře.
novinky.cz

Zpětné odkazy